Kom binnen bij de IJsselboeren – Open Dag | za 11 okt 2025


Kijk achter de staldeuren bij twee melkveebedrijven langs de IJssel. Zie hoe ze met minder koeien per hectare, zonder kunstmest en meer ruimte voor natuur en water, werken aan de toekomst van ons landschap.


📍 Melkveebedrijf Keurhorst (Bockhorsterstraat 1, Olst) – klaver introduceren in de praktijk, de achtergrond van het project en rondleiding bedrijf door Remon Keurhorst (Pachter/ondernemer/landgoed boer IJssellandschap).

📍 Melkveebedrijf Rietberg (Weerdhofweg 2, Marle) – met o.a. meer info over de achtergrond van het project, MRIJ-quiz & rondleiding bedrijf door Gerrit Rietberg.

Met kidsactiviteiten (8+); mosgraffiti op een stalmuur schilderen, een wormenhotel maken en speuren naar kleine beestjes in het weiland met loeppotjes en zoekkaarten.

🕙 Zaterdag 11 oktober.
10.00–12.00 of 13.30–15.30 (kies je tijdslot)


ℹ️ Trek stevige schoenen aan, respecteer afgezette zones, en laat je hond thuis. Parkeren beperkt, fiets is top!
Kom kijken, vragen, meedoen. Samen ontdekken we hoe boeren en natuur hier hand in hand gaan. Tot dan!